Lietuviškai  /  По-русски
Vilnius: +37065377889; Rokiškis: +37062042661
Padangų žymėjimai Padangų montavimo kainos Padangų montavimas ir balansavimas Centravimo žiedai ratlankiams Neterškime gamtos Kontaktai
 
 
Vasarinės padangos
Žieminės padangos
Universalios padangos
Lieti ratlankiai
Plieniniai ratlankiai
Kitos padangos
 
 
Ar kada nors galvojote, kad galėtų būti rožinės padangos, kurios tiktų rožinei „Ferrari California“?
 
Kinijoje, kompanija „Double Star Tires„ sukūrė technologiją, kurios dėka padangos gali būti įvairių spalvų, naujo tipo padangoms duotas pavadinimas „Rainbow“.
 
Naujosios spalvotos padangos greitu metu pasieks rinką ir turėtų turėti didelį pasisekimą. 


Kompanija „Doble Star" mato galimybių kuriant ne tik padangos dėl gražumo, bet ir žalios spalvos skirtas kariuomenei, juodas policijai, geltonas mokyklų autobusams ir t.t. 


Deja, dar neaišku, kiek tokios padangos kainuos. Gamintoja minėjo, kad spalvotos padangos kainuos šiek tiek daugiau nei paprastos.

„Mes manome, kad tai puiki idėja. Kitas žingsnis – sukurti padangas daugiau nei vienos spalvos: rožines su juodais taškeliais, animacines iliustracijas ir t.t. Viskas įmanoma", - kalbėjo „Double Star“ atstovai.


Grįžti atgal į straipsnių sąrašą
 
 
 
Tipas
Plotis
Aukštis
Spindulys
Miestas
Nusidėvėjimas
 
Taškai
Tarpai
Spindulys
Tipas
Miestas
 
Straipsniai
Padangų savybės
Padangos yra jungiamoji grandis tarp automobilio ir kelio dangos. Saugumas didžiąja dalimi priklauso nuo padangų kontakto su kelio danga ploto – jis sąlyginai nedidelis. Todėl svarbu, kad automobilio padangos būtų puikaus stovio.
Plačiau
Padangų laikymas
Žinoma, kad padangos – tai guminis gaminys, kuris lengvai deformuojasi, yra lengvai pažeidžiamas ardančio naftos produktų poveikio bei saulės spindulių. Todėl jas reikia laikyti tam tikroje padėtyje ir saugoti nuo minėtų kenksmingų faktorių poveikio.
Plačiau
Kinijoje bus gaminamos spalvotos padangos
Ar kada nors galvojote, kad galėtų būti rožinės padangos, kurios tiktų rožinei "Ferrari California"?
Plačiau
Padangos iš cukraus keliuose pasirodys po kelių metų
Vairuotojai sulaukė saldžių naujienų. Už kelių metų jų automobiliai, galbūt, jau naudos ekologiškas padangas pagamintas iš cukraus.
Plačiau
 
 
 

Naudotos padangos, devetos padangos, padangos, vasarines padangos, ziemines padangos, universalios padangos