Mūsų Paslaugos

Visos teikiamos paslaugos.

Padangų montavimas ir balansavimas

Padangų montavimas ir balansavimas ne vienam vairuotojui sukelia galvos skausmą dėl ilgo stovėjimo eilėse ir netinkamo ratų balansavimo. Patikėkite šį darbą mums – sumontuosime ir subalansuosime padangas maksimaliai greitai ir svarbiausia kokybiškai.

Padangų remontas

Problemos po vieną nevaikšto, todėl dažnai prie sugadinto ratlankio yra prakirsta ar pradurta padanga. Suremontuosime ne tik jūsų ratlankius, bet ir padangas. Atliekame visapusišką padangų priežiūrą visų gamintojų automobiliams.

Ratlankių tiesinimas

Nelygūs ratlankiai sukelia nemalonias vibracijas automobiliui važiuojant. Šios vibracijos, ne tik greitina padangų nusidevėjimą, bet gali sukelti važiuoklės ar vairo mechanizmo problemas. Padarysime jūsų ratlankius tiesius ir užkirsime kelią šioms problemoms.

Ratlankių virinimas

Ne visas duobes pavyksta apvažiuoti. O kartais nepavyksta apvažiuoti duobės taip stipriai, kad netgi įtrūksta ratlankis. Tuomet jums į pagalbą skubame mes. Suvirinsime jūsų ratlankius ir jie jums dar tarnaus ne vienerius metus.

Padangų ir ratlankių pardavimas

Na, o jeigu ratlankio ar padangos išgelbėti nepavyks, mūsų ekspertai pasiūlys Jums platų visų rūšių žymiausių gamintojų naujų ar naudotų padangų ir ratlankių pasirinkimą.

Smulkus automobilio remontas

Pašalinsime važiuoklės problemas. Pakeisime stabdžių kaladėles, diskus, bei atliksime kitus smulkius Jūsų automobilio remontos darbus, kad jums nereikėtų teptis rankų!

Kondicionierių pildymas ir remontas

Užpildysime Jūsų automobilio kondicionavimo sistemą šaldymo reagentu, kad salono temperatūra visada būtų komfortabili. O atsiradus gedimui – pašalinsime jį.